محفل انس با قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی و مذهبی دانشگاه،

محفل انس با قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی و مذهبی دانشگاه، با حضور رئیس و معاونین دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از کارکنان، شنبه، 23 اسفند ماه در مسجدالنبی (ص) برگزار شد.

محفل انس با قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی و مذهبی دانشگاه، با حضور  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و رئیس و معاونین دانشگاه،و جمعی از کارکنان، شنبه، بیست و سوم اسفند ماه در مسجدالنبی (ص)  برگزار شد.

در ابتداء مراسم با حضور قاری برتر کشوری آقای محمدی نژاد و تلاوت چند از ایات قرآن کریم , و همچنین با قرائت  حافظ کل قران مجید اقای سیدمحسن خلیلی حضار را به فیض رساندند.

در ادامه مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان  حاج اقای طاهری بر اهمیت قرآن در زندگی انسان تأکید کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین راه‌های رفع مشکلات و معضلات در جامعه، تمسک به قرآن و اهل بیت (ع) است.انسان با تمسک به قرآن و اهل بیت (ع)، خود را در برابر مشکلات بیمه خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در این مراسم با اشاره به اینکه برگزاری جلسات قرآنی یکی از قدیمی‌ترین فعالیت‌ها در کنار فعالیت‌های علمی در دانشگاه است گفت: به همت همکاران و از سالیان گذشته، فعالیت‌های قرآنی در حوزه‌های مختلف دانشگاه به شکل خودجوش برقرار است.

دکتر نجفی‌نژاد افزود: بحث قرآن، ورای از سایر فعالیت‌ها، یک نیاز ضروری برای انسان است و می‌تواند منجر به رشد فردی و نهایتاً رشد جامعه شود.

ودر پایان این مراسم از فعالین قرآنی و مذهبی دانشگاه با اهداء لوح و هدایایی تقدیر شد.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *