خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٤٧٨٤٣ تاریخ انتشار خبر : 1397/10/09 ا ١٣:٣٣
مراسم بزرگداشت 9دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت همراه با حضور پر شور مردم شهر گرگان در مصلی برگزار شد.
دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هم در این مراسم حضور پر رنگی داشتند...

مراسم بزرگداشت 9 دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت همراه با حضور پر شور مردم شهر گرگان در مصلی برگزار شد. دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هم در این مراسم حضور پر رنگی داشتند.

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز در مراسم گرامیداشت یوم الله 9 دی که در مصلی وحدت گرگان برگزار شد، اظهار کرد: 9 سال قبل در چنین روزی یکبار دیگر همه مردم به پیروی از امام جامعه اسلامی، به یکی از بزرگترین توطئه های دشمن پایان دادند.وی ادامه داد:9 دی فرصت طلایی برای شناخت دشمن برای بازگشت به ارزشها و ارکان انقلاب اسلامی بود.

 سخنگوی سپاه پاسداران اقلاب اسلامی تصریح کرد: قطعا نمی توانیم حماسه 9 دی و جریان سال 88 را از فرایند انقلاب اسلامی جدا کنیم، چرا که بعد از گذشت 30 سال از انقلاب بنیان هایی که موجب شکل گیری انقلاب اسلامی، آزادی و شرفی که برای ملت ما به ارمغان آورد به همین میزان دشمن را برای مبارزه با انقلاب مصمم تر کرد.

وی افزود: جوانان ما که عمده جمعیت ما را تشکیل می دهند نه انقلاب را دیدند و نه هشت سال دفاع مقدسو مبارزه نفس گیر با دشمن در کردستان، ترکمن صحرا و مرزها را ، هر آنچه را که می دانند خاطرات ناقصی بود که در رسانه های مانقل شده است اما به فتنه دشمنان در سال 88 به خوبی پی برده اند. 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 119
 کل بازدید : 770202
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1