صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٤٣٦٧٧   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/24 ا ١٣:٤٠
 
اولین جلسه از ششمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی آموزشی 5+15 برگزار شد.
اولین جلسه از ششمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی آموزشی 5+15 در روز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷ ساعت ۱۰ در تالار خلیج فارس دانشگاه با حضور سردار باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد.

اولین جلسه از ششمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی آموزشی 5+15 در روز سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷ ساعت ۱۰ در تالار خلیج فارس دانشگاه با حضور سردار باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس بنیاد حفظ  آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین نامدار مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین جلسه به ویژه خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین دانشجویان طرح 5+15 به بیان اهداف و رسالت طرح پرداخت. در ادامه دکتر هزارجریبی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به حاضرین در جلسه خوشامد عرض نمودند و راجع به طرح 5+15 مطالبی را بیان نمود.

در ادامه سردار باقرزاده رئیس بنیاد حفظ  آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: فضای مجازی هم فضای قضاوت است و هم فضای رقابت

ایشان بیان نمود: در معارف اسلامی ما خودمان عین عمر هستیم، کلمه شانس چیز غلطی می باشد و در اسلام وجود خارجی ندارد.

سردار باقرزاده افزود: همه کسانی که جلوی نظام اسلامی صف کشیدند، دارن فرصت‌سوزی می‌کنند.

ایشان بیان کرد: در تفحص شهیدی نامه ای پیدا شده است که در آن نامه پدر شهید بزرگوار به فرزندش خطاب کرد "ما مانند پارچه سفیدی هستیم، پسرم مواظب باش با پشت کردن به دشمن آن پارچه لکه دار نشود"

سردار باقرزاده افزود: بیاییم جنگ را درست بنویسیم درشت ننویسیم، مومن تیزبین است و جلوتر را می‌بیند. به قول مقام معظم رهبری این ملت بن بست ندارد.

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 75
 کل بازدید : 717863
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3