صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٤٢٩٨٢   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/12 ا ٢٣:٥٧
 
مراسم شب چهارم دهه سوم محرم در دانشگاه برگزار شد.
مراسم شب چهارم دهه سوم محرم در روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه ۹۷ از ساعت ۲۰ الی ۲۲ و ۳۰ دقیقه در مسجد النبی صلی الله دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همت هیئت مذهبی مصباح الهدی بسیج دانشجویی و با همکاری دفتر نهاد دانشگاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی و با حضور دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

مراسم شب چهارم دهه سوم محرم در روز پنج شنبه ۱۲ مهرماه ۹۷ از ساعت ۲۰ الی 22:30 دقیقه در مسجد النبی صلی الله دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همت هیئت مذهبی مصباح الهدی بسیج دانشجویی و با همکاری دفتر نهاد دانشگاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی و با حضور دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین باغشنی بیان کرد: شیطان روان شناس بزرگ میباشد.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه های آزاد استان گلستان افزود: شیطان در همان ابتدا با مسائل گمراه کننده وارد نمی شود و انسان را فریب نمی دهد، در واقع شیطان در ابتدا برای انسان مومن دام هایی از جنس خودش پهن میکند، وقتی آن فرد را در موقعیت غرور و فریب می یابد، دست به کار می شود.

ایشان افزود: در طول تاریخ داشتیم افراد بزرگی که عارف و عابد بودند، ولی گرفتار غرور و مسائل کوچک دنیوی شدند. در ادامه مراسم مداحی با حضور آقای جعفری برگزار شد.

مراسم با صرف شام پایان یافت.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 110
 کل بازدید : 710641
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1