صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٢٤٤٨٠   تاریخ انتشار خبر : 1396/04/02 ا ٠١:٣٩
 
بیانیه روز قدس
.. روزقدس بسیارمهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که ازخانه خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما درواقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه میکنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

« وَ نُريدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَي الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الوارِثینَ » قصص/5

« ... روزقدس بسیارمهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که ازخانه خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما درواقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه میکنیم. امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است؛ مسئله ای بسیار گسترده تر از فلسطین؛ روز قدس را باید بزرگ دانست» . راهپیمایی روز قدس خیلی مهم است.» (مقام معظم رهبری مدظله العالی: دیدار با جمعی از استادان دانشگاه ها 31/3/96)

     آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یادآور تبلورعزم اتحاد آفرین مردی مقتدر از سلاله پاک رسول خدا ص میباشد همو که با اعتقاد به قدرت دشمن شکن امت بزرگ اسلام, فرمان خروش جهان اسلام برعلیه صهیونیسم و اذنابش را در آخرین جمعه رمضان صادر کرد. و این جمعه, روز جهانی قدس نامیده شد. اکنون سالهاست که فریاد روز قدس امت روزه دار, لرزه بر اندام رژیم غاصب صهیونیست و حامیان بین المللی اش می اندازد.آنان که با دسیسه های شیطانی تمام تلاش خود را برای به فراموشی سپردن قضیه فلسطین و مردم آن به کار گرفته اند در روز جهانی قدس با طوفان سهمگین و بنیان کن روبرو می شوند. امروز آنان حتی کشورهای مرتجع منطقه را هم به خدمت گرفته اند. حماقت و ثروت آنها را برای ایجاد شکاف و خونریزی میان مسلمانها به استخدام خود در آورده اند.

     دفاع از وطن اسلامی, مبارزه با منحرفینِ جنایت پیشه وخونریز در بلاد مختلف اسلامی وتمرکز بر موضوع فلسطین به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام کار را پیچیده کرده است. به همین خاطر است که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار اخیرشان با اساتید دانشگاه فرمودند: « روزقدس بسیارمهم است؛ صرفاً این نیست که ما از یک ملت مظلومی که ازخانه خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما درواقع داریم با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه میکنیم.» 

     اکنون برادر وخواهر مسلمان من و شما با تمام قوا باید درصحنه باشیم. و روز قدس به نبرد با نظام ظالمانه ای برویم که در پی گسترش سلطه شیطانی خود در بلاد اسلامی است. بدین خاطر ما کارکنان , اساتید و دانشجویان نیز چون شما روز قدس را در خیابان های شهرمان, بر سر شیطان بزرگ و فرزند نا مشروعش اسرائیل غاصب فریاد اعتراض می کشیم. وبا مقام عظمای ولایت,عهد می بندیم که تا نثار جان خود برای دفاع از حریم کشورمان و حرم آل الله استوار ایستاده ایم. 

                                                                             وما النصر الا من عند الله العزیز احکیم

                                                       نهاد مقام معطم رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 140
 کل بازدید : 566635
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12