صفحه اصلی

اوقات شرعی
 

(طرح سلسله همایش های فرهنگی- آموزشی 5+15)
جهت کسب نمره دروس معارف اسلامی

قبل از ثبت نام حتما به موارد ذیل توجه نمائید

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه با همکاری معاونت های فرهنگی و اجتماعی و آموزشی و گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طرح سلسله همایش های فرهنگی - آموزشی 5+15 طبق قواعد و مقررات ذیل برگزار می گردد:

1) امتحان پایان ترم دروس معارف اسلامی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از 15 نمره برگزار می گردد و دانشجویان محترم برای کسب 5نمره باقیمانده، بر اساس علاقه مندی خود می توانند به چهار روش:

الف) حضوری همایشی با ظرفیت محدود (سه شنبه ها ساعت 12-10)

سلسله همایش های حضوری مانند ترم های گذشته در روز های سه شنبه ساعت فرهنگی 12-10 برگزار می گردد. دانشجو با شرکت حداقل 5 جلسه در این سلسله همایش ها موفق به کسب 5 نمره خواهد شد.

ب) حضوری کارگاهی (با ظرفیت محدود - پنجشنبه 96/9/9 ویژه دختران و جمعه 96/9/10 ویژه پسران)

دانشجویانی که علاقه مند به شرکت در جلسات حضوری همایش سه شنبه ها هستند ولی به هر دلیلی اعم از تداخل کلاس و... نمی توانند در همایش حضوری سه شنبه ها شرکت نمایند می توانند به صورت متمرکز یک روزه در کارگاه با تاریخ های فوق انتخاب و به طور متوسط در چهارجلسه دو ساعته شرکت نمایند و پس از آزمون پایانی در همان روز موفق به کسب 5 نمره شوند.

ج) مجازی (آزمون پایانی به صورت کتبی و در تاریخ مقرر می باشد)

دانشجو با گذراندن فصول درس مجازی خود در سامانه نهاد و آزمون پایانی، موفق به کسب دو و نیم نمره از 5 نمره می‌گردد و دو و نیم نمره مابقی را در تاریخ 96/9/19 به صورت کتبی و حضوری در ساختمان نظری برگزار می شود انجام خواهد داد.

د) کتابخوانی ( طرح 5 صفحه خلاصه، 5 سوال )

دانشجو پس از انتخاب تحقیق با مراجعه به دفتر نهاد رهبری طبق نوع درس معارفی خود یکی از کتاب های ارائه شده توسط نهاد رهبری که با مشورت استاد مربوطه، انتخاب، مطالعه و خلاصه آن را حداقل در 5 صحفه نوشته و همچنین در زمان مقرر که برای دانشجو تعیین می شود خلاصه کتاب را تحویل و به 5 سوال پاسخ خواهد داد.

2) دانشجو با انتخاب یکی از 4 روش فوق در سایت نهاد ثبت نام نهایی نموده و قابل تغییر و ویرایش نمی‌باشد، لذا دقت لازم را در انتخاب یکی از روش‌های حضوری همایشی سه شنبه ها، حضوری کارگاهی، مجازی و تحقیق بنمایید ***

3) در دوره سلسه همایش های حضوری به منظور کسب 5 نمره علاوه بر حضور منظم در این سلسله جلسات، در هر جلسه به 2 سوال از متن سخنرانی استاد مربوطه که در سایت نهاد بارگذاری می شود پاسخ دهد. تنها دانشجویانی حق ورود به سایت امتحان و پاسخ به سوالات را دارند که در جلسه همایشی استاد مربوطه حاضر باشند. در نهایت دو و نیم نمره اکتسابی حاصله از حضور و غیاب در جلسات و دو نیم نمره از آزمون می‌باشند.

4) دوره های مجازی برای هر درس معارف اسلامی در سایت آموزش مجازی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بارگذاری و دانشجو مطابق با درس معارف اسلامی در انتخاب واحد، درس خود را در سایت انتخاب و با گذراندن دوره و شرکت در امتحان کتبی(حضوری) طبق توضیحات بند "ج" موفق به کسب 5 نمره می گردد.

5) دانشجویانی که علاقه مند به شرکت در همایش های حضوری هستند فقط می توانند یک درس معارفی را انتخاب نمایند، دانشجویان ترم آخر در صورت داشتن بیش از چند درس از دوره های حضوری کارگاهی، دوره های مجازی و یا ارائه تحقیق طبق توضیحات فوق استفاده نمایند.

**** نکات مهم:

1) دانشجویان نمیتوانند دو درس را به صورت همایش های حضوری سه شنبه ها انتخاب نمایند ****

2) دانشجویان نمیتوانند دو درس را به صورت حضوری کارگاهی انتخاب نمایند ****

2) فقط دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی میتوانند در این طرح شرکت نمایند ***

3) طبق توضیح فوق دانشجو با انتخاب یکی از 4 روش فوق در سایت نهاد ثبت نام نهایی نموده و قابل تغییر و ویرایش نمی‌باشد، لذا دقت لازم را در انتخاب یکی از روش‌های حضوری همایشی سه شنبه ها، حضوری کارگاهی، مجازی و تحقیق بنمایید ***

جهت دریافت اطلاعات بیشتر :

* از طریق کانال تلگرام

* مراجعه حضوری به دفتر نهاد رهبری در دانشگاه واقع در ساختمان نظری طبقه اول

* تماس با شماره 01732437602

>>>> فرم ثبت نام <<<<

نام (فارسی نوشته شود):

*

جنسیت :

مرد زن

نام خانوادگی :

*

نام پدر :

*

کد ملی :

رشته :

*

شماره دانشجویی :

تلفن همراه :

ایمیل :

*
این ترم چند درس معارفی دارید؟ تعداد درس :

درس اول:

استاد :

حضوری همایشی سه شنبه ها (ظرفیت تکمیل)

حضوری کارگاهی (توضیح بند "ب")

مجازی( توضیح در بند "ج")

کتابخوانی و تحقیق(توضیح در بند"د")

درس دوم:

استاد :

مجازی (توضیح در بند "ج")

کتابخوانی و تحقیق(توضیح در بند "د")

هیچکدام(چون درس دوم ندارم)

درس سوم:

استاد :

مجازی (توضیح در بند "ج")

کتابخوانی و تحقیق(توضیح در بند "د")

هیچکدام(چون درس سوم ندارم)

آمار بازدید
 بازدید امروز : 2439
 کل بازدید : 625060
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10