خانه

اوقات شرعی
 

مقام معظم رهبری:

مردم ما با کتاب، بیش از آنچه که امروز انس دارند باید انس بگیرند. کتابخوانى چیزى است که براى یک ملت، فریضه است؛ واجب و لازم است. مردمى که اهل کتاب خواندن باشند، از لحاظ معلومات و ذکاوت و هوشیارى، تفاوت مى‌کنند با مردمى که با کتاب و مطبوعات انس نداشته باشند. انس با کتاب، بسیار چیز باارزشى است.

 

این صفحه از سایت نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ماحصل کار دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می باشد که مطالعه کتاب داشته اند و خلاصه  و یا صوتی نمودند: 

خلاصه کتاب:

هدف ایجاد خلاصه کتاب در این سایت این بوده که اولاً دانشجویان دانشگاه به سمت کتابخوانی ترویج و پس از مطالعه یادداشت برداری شند و به این واسطه راغب به مطالعه کتابهای دیگر شوند و همچنین ماحصل خلاصه دانشجویان از کتابها در اینجا بارگذاری و مورد استفاده دیگران قرار گیرد. بعضی از افراد تمایل دارند، ابتدا خلاصه کتابی را که قصد دارند بخوانند پیدا کنند و بعداً سرفرصت کتاب اصلی را مطالعه نمایند.

ازدحام کارهای متعدد در زندگی باعث شده تا وقت کافی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. خلاصه کتاب راه حل خوبی است برای زندگی پر ازدحام امروزی که بدینصورت، افراد میتوانند با خواندن خلاصه کتاب های مفید یاد بگیرند، شگفت زده بشوند و از وقت خود بهترین استفاده را ببرند.

کتابهای صوتی:

در این بخش کتابهایی که توسط دانشجویان دانشگاه صوتی گردید، بارگذاری شد. افراد علاقه مند در هر زمان یا مکان می توانند به جای تمرکز کامل برای مطالعه کتاب های نوشتاری، به کتاب های صوتی گوش فرا دهند و همزمان با انجام سایر کارها در افزایش اطلاعات خود قدم بردارند . کتاب صوتی می تواند زمان های مرده شما را نظیر  زمان های رفت و آمد، صف های انتظار و... را پویا نموده و مفید واقع شود.

معرفی کتاب:

کتاب خوب، دوستی مفید و بی زیان است که همیشه و در هر زمانی می تواند در دسترس باشد.   پیدا کردن کتاب هایی که ارزش مطالعه کردن داشته باشند کار زیاد سختی نیست، نکته اصلی خواندن کتاب است. اما در اینکه بعد از تصمیم کتابخوانی، چه کتاب را بخوانیم نیاز به به جستجو در موضوعات مورد علاقه از منابع موثق می باشد. این بخش از سایت به معرفی کتاب های مفید برای شما مخصوصا نسل جوان و دانشجویان گرامی مبادرت می ورزد.


جهت مشاهده کتاب ها، روی حروف "کتاب" در ذیل کلیک نمایید:

  

 

اگر فکر می کنید کتاب هایی که خوانده اید می تواند برای دیگران مفید واقع شود، فایل صوتی که از خواندن کتاب ضبط کرده اید و یا اگر با مطالعه کتاب خلاصه برداری نمودید، را از طریق  برای ما ارسال نمائید، تا در دسترس همگان قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

آمار بازدید
 بازدید امروز : 24
 کل بازدید : 815033
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2