خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٥٢٩٢٩ تاریخ انتشار خبر : 1398/02/17 ا ١٢:١٨
سومین جلسه از هفتمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی-آموزشی 5+15 برگزار شد.
سومین جلسه از هفتمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی-آموزشی 5+15 در روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۸ ساعت ۱۰ صبح به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و مرکز مشاوره معاونت دانشجویی دانشگاه و کانون دانشجویی همیاران سلامت در تالار خلیج فارس با حضور آقای گرگانی مدیر زندان مرکزی شهرستان گرگان با موضوع آسیب های روانی و اجتماعی برگزار شد.

سومین جلسه از هفتمین دوره سلسله همایش‌های فرهنگی-آموزشی 5+15 در روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۸ ساعت ۱۰ صبح به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و مرکز مشاوره معاونت دانشجویی دانشگاه و کانون دانشجویی همیاران سلامت در تالار خلیج فارس با حضور آقای گرگانی مدیر زندان مرکزی شهرستان گرگان با موضوع آسیب های روانی و اجتماعی برگزار شد.

آقای گرگانی در این جلسه به ذکر موارد عینی و واقعی و اتفاقات مبتلا به در زمینه آسیب های روانی و اجتماعی که در بین دانشجویان شیوع دارد و منجر به اتفاقات و مسائل ناگوار می شود و افراد را راهی مسیر های نادرست اجتماعی که در نهایت ورود به زندان می کند را برشمرد.

ایشان افزود: سن مصرف مواد مخدر امروز به ۱۳ سال ها رسیده. بیش از ۸۰ درصد مصرف کننده ها در اجتماع صنعتی هستند.

گرگانی بیان کرد: ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ما می گذرد و برای حفظ این نظام، حفظ غیرت، شرافت و مردانگی ایران عزیزمان جانها داده شد و متأسفانه اعتیاد خانمان سوز است و سربلندی را از افراد می‌گیرد. آدم های معتاد بر خلاف آدم های طبیعی رفتار می کنند.

امروز آنهایی که دارند سوداگری می نمایند تجارت کثیف می کنند آینده نیاز اعتیادی افراد جوامع را بررسی می‌کنند و در ذائقه ها و طعم ها و روش های مصرفی مختلف ارائه می دهند. یک چیزی در اعتیاد است که وابستگی ذهنی و جسمی در افراد ایجاد می کند.خانواده خوب خانواده ای نیست که در آن آسیب وجود نداشته باشد خانواده خوب خانواده‌ای است که آسیب هایی که در خانه است را مدیریت نماید و به جای ترک کردن جذب نماید.

 


 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 85
 کل بازدید : 770168
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2