خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٥٠٩٠٠ تاریخ انتشار خبر : 1397/12/15 ا ١٧:٣٢
جلسه گفتگوی ماه ویژه اساتید معارف دانشگاه های استان گلستان برگزار شد.
جلسه گفتگوی ماه ویژه اساتید معارف دانشگاه های استان گلستان در روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۹۷ ساعت ۱۴ در سالن توحید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

جلسه گفتگوی ماه ویژه اساتید معارف دانشگاه های استان گلستان در روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۹۷ ساعت ۱۴ در سالن توحید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین طاهری مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در این مراسم ضمن خیرمقدم از اساتید شرکت کننده در جلسه به بیان مطالبی در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری صادر شد پرداخت.

دکتر سپهری مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه به خیر مقدم از مهمانان حاضر در جلسه مبادرت نمود.

در ادامه دکتر منتظری عضو هیئت گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان که سخنران این جلسه بوده است در نخستین جلسه گفتگوی ماه به دلیل سنخیت، موضوع 40 ساله انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی بیم ها و امیدها انتخاب شد.

ایشان افزود: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که چهل بهار را گذرانده است. نکته بعدی اینکه انقلاب اسلامی از آن انقلاب هایی است که دشمنان زیادی برایش صف‌آرایی کردند و گام دوم سرآغاز فصل جدیدی برای ررویش فعالیت های تازه است. مقام معظم رهبری، ایران را کشور و ملتی مستقل، آزاد که از سرلوحه ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است برشمردند.

دکتر منتظری افزود: شبکه BBC برنامه ای نشان می داد که مرتب می‌نوشت اسلام، خون، شمشیر، آتش. آنها در حرف‌هایشان پیداست که کدام اسلام مطرح می شود و می گویند با اسلامی که خمینی می‌گوید مشکل داریم آنها با اسلام ناب محمدی که امام خمینی رحمة الله علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی مان بیان می دارد، مشکل دارند و این هاست که تفاوت اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی و یا استکبار را مشخص میکند. آن ها گفتند ما عراق را با جنگ باید نابود کنیم و ایران را با انقلاب جنسی. مقام معظم رهبری فرمودند: ما از این چالش‌ها با تقویت سنت‌های الهی در خودمان عبور خواهیم کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 17
 کل بازدید : 798608
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1