صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٤٣٣١١   تاریخ انتشار خبر : 1397/07/21 ا ١٥:٥٢
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:
دفاعیات وزیر خارجه از CFT نشان داد این طرح سودی برای کشور ندارد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دفاعیات دیپلمات ها و وزیر امور خارجه کشور از CFT نشان میداد چندان سودی در امضای این طرح وجود ندارد. حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: مقام معظم رهبری پیرو مطالبات دولت و مجموعه ارکان نظام درباره FATF فرمودند ... (ادامه مطلب)

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دفاعیات دیپلمات ها و وزیر امور خارجه کشور از CFT نشان میداد چندان سودی در امضای این طرح وجود ندارد.

حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: مقام معظم رهبری پیرو مطالبات دولت و مجموعه ارکان نظام درباره FATF فرمودند مجلس کار کارشناسی خود را انجام دهد و شورای نگهبان هم کار کارشناسی خود را انجام دهد.

وی افزود: مجلس در مرحله اول نظر داده است و طبیعتا مرحله بعدی شورای نگهبان است که درباره این موضوع تعيين تکلیف خواهد کرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها عنوان کرد: شورای نگهبان هم موظف است با کار کارشناسانه نظر بدهد. برآیند آرای مجلس هم نشان داد یک جریان اجماعی در کشور به معنای نافع بودن و به مصلحت بودن این طرح وجود ندارد.

رستمی تصریح کرد: آرای نزدیک موافقان و مخالفان نشان می دهد مجلس شورای اسلامی هم به عنوان یک مسأله ای که در مورد کارگشا بودن آن تردید است به این طرح نظر دارند.

وی اضافه کرد: دفاعیات دیپلمات ها و وزیر امور خارجه کشور هم نشان می داد چندان سود جدی در امضای این طرح وجود ندارد و صرفا به عنوان رفع مزاحمت از آن یاد شد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پایان گفت: با ارزیابی هایی که در مورد CFT وجود داشت، در شورای نگهبان کار کارشناسی بدون فشار سیاسی بررسی خواهد شد و ابهامات جدی که در این مورد وجود دارد باید مرتفع شود.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 81
 کل بازدید : 717869
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1