صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٣٩٣٥٥   تاریخ انتشار خبر : 1397/03/11 ا ٠٠:٥٣
 
نشست تبیین بیانات مقام معظم رهبری با دانشجویان در جوار شهید گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
تبیین بیانات مقام معظم رهبری که با دانشجویان در هفتم خرداد ماه ۹۷ دیدار داشتند در روز پنجشنبه دهم خرداد ماه ۹۷ از جوار شهید گمنام دانشگاه با حضور اساتید و دانشجویان به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ساعت ۲۱ برگزار گردید.

تبیین بیانات مقام معظم رهبری که با دانشجویان در هفتم خرداد ماه ۹۷ دیدار داشتند در روز پنجشنبه دهم خرداد ماه ۹۷ در جوار شهید گمنام دانشگاه با حضور اساتید و دانشجویان به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ساعت ۲۱ برگزار گردید. این در این نشست حجت الاسلام والمسلمین نامدار مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه در مقدمه مراسم سخنان رهبری را که در دیدار با دانشجویان برگزار شد.
سخنان کلیدی و مهمی را در حال حاضر بیان نمودند. ایشان تصریح نمود مقام معظم رهبری انقلابی و انقلابی ماندن را در بین دانشجویان به صورت شفاف و واضح فرمود. 
دانشجویان حاضر در جلسه ضمن تایید سخنان مقام معظم رهبری و حمایت همه جانبه ی خود از این که جوانان دانشجو به صورت انقلابی در صحنه خواهند ماند به تشریح مطالب ارزنده و شایان ذکر خود پرداختند. 
حجت الاسلام والمسلمین مازندرانی ریاست دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان گلستان نیز در این جلسه حضور داشتند. ایشان در این جلسه به دانشجویان و اساتید عرض کردند که ما شاهد عشق روز افزون جوانان به مقام معظم رهبری هستیم هیچ ذره تردید و شکی در کاهش علاقمندی جامعه اسلامی به مقام معظم رهبری وجود ندارد.
ایشان تصریح نمود که دشمنان نظام و انقلاب همیشه در صدد نفاق و اختلاف افکنی هستند می خواهند بیان بدارند که مردم و جوانان بالاخص دانشجویان علاقمندی به نظام و رهبر  ندارند و می خواهم عرض کنم که دشمنان در این زمینه چشمشان و عقلشان کور است.

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 297
 کل بازدید : 733043
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1