صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٣٩١٩٧   تاریخ انتشار خبر : 1397/03/06 ا ٢٠:٢١
 
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه برگزار شد.
مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز یکشنبه ششم خرداد ماه ۹۷ با حضور اساتید علاقمند به این طرح برگزار شد.

مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز یکشنبه ششم خرداد ماه ۹۷ با حضور اساتید علاقمند به این طرح برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نامدار مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه افزود: طرح ضیافت اندیشه یکی از طرح‌های اثرگذار و خوب در بین اساتید دانشگاه می باشد که هر ساله از سوی دفتر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری در دانشگاه با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و همچنین حمایت مساعد ریاست دانشگاه برگزار می گردد.

پس از مراسم افتتاحیه کلاسهای آموزشی طرح اساتید با حضور اساتید علاقمند برگزار گردید. این طرح مقرر شد که در دو کلاس آموزشی با عناوین اندیشه سیاسی با محور اقتصاد مقاومتی و اصول تعلیم و تربیت با محور سبک زندگی اسلامی برگزار شود. استاد مدرس درس اقتصاد مقاومتی دکتر کریم عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی و استاد مدرس درس سبک زندگی اسلامی حجت الاسلام دکتر حسین خانی عضو هیات علمی پژوهشگاه امام خمینی(ره) میباشند.

کلاس ها مقرر شد هر روزه از روز یک شنبه تا جمعه برگزار گردد. از روزهای یک شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ برگزار می شود.

علاوه بر کلاس‌های آموزشی در طرح ضیافت اندیشه برنامه های متنوع فرهنگی تدابیر شده است که در صورت استقبال اساتید محترم و خانواده‌هایشان برگزار خواهد شد.

کلاس آموزشی اندیشه سیاسی4 (اقتصاد مقاومتی)

درس اصول تعلیم و تربیت(سبک زندگی اسلامی)

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 158
 کل بازدید : 732904
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5