صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٣٥٣٥٨   تاریخ انتشار خبر : 1396/11/18 ا ١٦:٢٨
 
بيانيه دفتر نهاد مقام معظّم رهبري در دانشگاههاي استان گلستان به مناسبت يوم الله 22 بهمن
22بهمن يادآور حماسه كم نظير مردم ايران در سرنگوني رژيم طاغوتي پهلوي و آغاز شكست پايه هاي استكبار و سلطه آمريكايي در ايران و جهان اسلام است و...

22بهمن يادآور حماسه كم نظير مردم ايران در سرنگوني رژيم طاغوتي پهلوي و آغاز شكست پايه هاي استكبار و سلطه آمريكايي در ايران و جهان اسلام است.

22بهمن معرف راد مردي از تبار رسول الله (ص) است كه توانست ملت ايران را در صفوف متراكم با روحيه انقلابي فوق العاده بالا، قدرت تمدني نو ظهوري را از ايران به نمايش بگذارد .

22 بهمن معرف امام خميني و ملت ايران عليه استبداد و استكبار و ستم صهيونيستي  منطقه است.

22 بهمن يادآور نمايش قدرت انقلابي و ديني و ملّي ايران در عرصه بين المللي است و روز ياس دشمنان و شوق استمرار نظام جمهوري اسلامي است.

22 بهمن روز ظهور باورهاي دروني مردم عاشق امام و رهبري مخلص و شهيدان در كليّه ي ايران زمين است.

22بهمن روز تقويت انگيزه ي جبهه ي مقاومت عليه طاغوت، استكبار و صهيونيسم در كليّه ي جهان اسلام است.

22بهمن روز ميثاق ملت ايران با ولايت و روز تجديد عهد مردم با آرمان هاي انقلاب اسلامي و انديشه ي ناب امام خميني( ره) است.در اين روز الهي مردم ايران براي 39مين بار قدرت تمدني و ديني خود را باحضور در راهپيمايي سراسري به جهانيان نشان خواهند داد و دگر بار زمينه ي شكست توطئه ها، ترفندها، شيطنت هاي آمريكا و ايادي او در داخل و منطقه را بوجود خواهند آورد و بستر وحدت ملي در اطاعت از رهبر معظم انقلاب اسلامي و استمرار قدرتمند نظام جمهوري اسلامي را فراهم خواهند ساخت.

دانشگاهيان فهيم و بصير استان هم صدا با مردم و همگام با ولايت و همراه با آرمانهاي امام و شهدا در اين راهپيمايي همانند گذشته شركت خواهند كرد زيرا كه استكبار جهاني مي كوشد با بهره گيري از ايادي داخلي بين مردم و نظام فاصله ايجاد كند اميد است بحول و قوه ي الهي اين بار هم نقشه هاي شوم استكبار و منافقان نقش بر آب شود.

نهاد نمايندگي مقام معظّم رهبري در دانشگاههاي استان گلستان از كليّه دانشگاهيان جهت شركت در راهپيمايي 22بهمن دعوت مي نمايد.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 58
 کل بازدید : 678536
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6