صفحه اصلی

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٢٧٣٣٣   تاریخ انتشار خبر : 1396/06/20 ا ١٣:٠٠
 
افتتاحیه اردوی جهادی دانشجویان خواهر دانشگاه برگزار شد.
دانشجویان خواهر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در ایام تابستان از تعطیلات و در کنار خانواده بودن صرف نظر نموده و تعمیم به مشارکت در امور اجتماعی و ... (ادامه مطلب)

دانشجویان خواهر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در ایام تابستان از تعطیلات و در کنار خانواده بودن صرف نظر نموده و تعمیم به مشارکت در امور اجتماعی و کشیدن باری بر دوش خود برای کسب تجربه و لمس نمودن شرایط متعارف زندگی و کمک نمودن همنوع اجتماعی برای حل مشکلات و مسائل شان نمودند. دانشجویان بمدت دو هفته در روستای درویش آباد حضور یافته و در امور مختلف روستا اعم از آموزشی، فرهنگی و عمرانی و... با هماهنگی شورا و دهیاری روستا نقش آفرینی داشتند.

مراسم افتتاحیه اردوی جهادی دانشجویان در روز یکشنبه 19 شهریور ماه 96 در مسجد روستای درویش آباد به همراه برگزاری یادواره شهدای روستا برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی نامدار مسئول نهاد رهبری دانشگاه، حجت الاسلام مرعشی معاون دفتر، دکتر شتایی رییس دانشکده جنگل همراه بود.

حجت الاسلام نامدار در این مراسم از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی دانشجویان خواهر دانشگاه تشکر و قدردانی نمود و افزود: این فعالیت های خالصانه دانشجویی ذخیره آخرت می گردد.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 127
 کل بازدید : 566622
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9