خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٥٩٨٦٣ تاریخ انتشار خبر : 1398/08/12 ا ١٠:٤٥
نشست هم اندیشی اساتید دانشکده جنگلداری و چوب و کاغذ با نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.
نشست هم اندیشی اساتید دانشکده چوب و کاغذ و جنگلداری با نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز یکشنبه ساعت ۱۰ صبح در تالار شهید شهریاری برگزار شد.

نشست هم اندیشی اساتید دانشکده چوب و کاغذ و جنگلداری با نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز یکشنبه ساعت ۱۰ صبح در تالار شهید شهریاری برگزار شد.

در این جلسه دکتر آزادفر ریاست دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به حاج آقا طاهری مسئول نهاد رهبری دانشگاه و اساتید دانشکده مطالبی را در هدف برگزاری جلسه ذکر نمودند.

حجت الاسلام و مسلمین طاهری در این جلسه ضمن عرض تبریک ایام ربیع‌الاول، برگزاری چنین جلساتی را بسیار مفید و ارزنده دانست.

ایشان هم فکری و هم اندیشی با اساتید را راجع به موضوعات مبتلا به اجتماع بسیار ضروری دانست.

ایشان افزود: نقش استاد و معلم چیست؟ فقط در زمینه علم تخصصی است؟ یا اینکه نقش تربیتی در زمینه فرهنگی دارد؟ وجود این برنامه ها اثراتش این است که هر استادی تجربه‌ای دارد کار تربیتی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف داشته است و وقتی در جمع مطرح می شود تبادل افکار و اندیشه می شود. مسئول نهاد رهبری دانشگاه افزود: هدف از این بحث ها و جلسات بررسی بیان مشکلات، شبهات، بحث و گفتگو در موضوعات نیاز محور دانشگاه می باشد. لذا پیشنهاد بر ادامه این قبیل جلسات و برگزاری ماهی یکبار در هر دانشکده می باشد. 

ایشان افزود: نظر استاد تاثیر گذار است لذا نظرات سازنده اساتید در موضوعات مختلف می تواند در غنای محیط اجتماعی، زندگی و پیرامون آنها تاثیرگذار باشد. لذا آمادگی هر چه بیشتر اساتید می تواند اثر بخش تر باشد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 10
 کل بازدید : 815019
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3