خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٥٦٣١٥ تاریخ انتشار خبر : 1398/04/17 ا ١١:٥٧
حجت‌الاسلام رستمی:
توصیه‌های رهبر انقلاب می‌تواند محور گفتگو‌های دانشگاهیان قرار گیرد.
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: بسیاری از توصیه‌ها و نکاتی که در فرمایشات رهبر انقلاب است، می‌تواند محور گفتگو‌ها در فضای دانشگاهی قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در پنجمین جلسه از سلسله نشست‌های بیانیه گام دوم انقلاب که با موضوع «عدالت» و در ساختمان مرکزی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد، گفت: اگر به بیانیه گام دوم انقلاب توجه کنیم، کار‌های فراوانی در حوزه دانشگاهی قابل انجام است که حتماً باید در مورد آن تولید محتوا صورت گیرد.

وی افزود: اینکه رهبر انقلاب می‌فرمایند باید در قوای سه‌گانه دستگاهی باشد، برداشت بنده این است که تعبیر رهبر انقلاب ایجاد یک نظام و ساختار جدید نیست، شاید این دستگاه یک فرآیند باشد که در قوای سه‌گانه مسئول مبارزه با فساد است، به‌ویژه در مجموعه‌های منتسب به حکومت.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد: خیلی از توصیه‌ها و نکاتی که در فرمایشات رهبر معظم انقلاب است، میتواند محور گفتگو‌ها در فضای دانشگاهی قرار بگیرد و در نهایت به بقای نظام کمک کند.

رستمی یادآور شد: هم از نظر بیرونی و هم از نظر اندیشه‌ای و محتوایی ایجاب می‌کند نظام جمهوری اسلامی به عدالت توجه کند و با فساد مبارزه کند.

وی گفت: درست است که باید عدالت را فراگیر کنیم؛ اما باید بگوییم اجرای عدالت در کجا اولویت دارد. برخی از جنبه‌های عدالت خیلی ضروری‌تر است که می‌تواند موضوع گفتگو باشد.

منبع: تسنیم

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 49
 کل بازدید : 798640
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2