خانه

اوقات شرعی
 


شماره خبر :٥٥٦٢٢٠ تاریخ انتشار خبر : 1398/04/15 ا ١٢:٣٣
مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ۹۸ در سالن اندیشه دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاهی و مسئولین نهاد رهبری و اساتید حاضر در طرح برگزار شد.

مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ۹۸ در سالن اندیشه دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاهی و مسئولین نهاد رهبری و اساتید حاضر در طرح برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر علی اصغر نصرالله نژاد قمی دبیر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری دانشگاه به ذکر نکاتی در باره طرح و همچنین دروس ارائه شده طرح و تقدیر از اساتید مدعو آقایان دکتر روحی و حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر آذربایجانی پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مازندرانی ریاست دفاتر نهاد در دانشگاه های استان گلستان ضمن تقدیر و تشکر از اساتید حاضر در طرح ضیافت اندیشه از ریاست دانشگاه به خاطر همکاری که در طرح داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه آقای دکتر علی نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به بیان نکات ارزنده ای در زمینه مسائل علوم انسانی و معرفتی و تربیتی که نیاز به تشکیل جلسات متعدد در دانشگاه دارد پرداختند و همچنین بیان نمود که شرکت اساتید در جلسات جنبه علاقه مندی بیشتری پیدا نماید و صرف حضور در جلسات و گواهی شرکت برای اساتید نباشد.

شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین نامدار مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه حضور داشت.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول نهاد رهبری دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه دانشگاه به خاطر همکاری در اجرای طرح ضیافت اندیشه و همچنین اساتید شرکت‌کننده در طرح قدردانی و تشکر نمودند.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 33
 کل بازدید : 798624
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2