تکریم و بزرگداشت بانوی رسالت حضرت خدیجه(س).

به مناسبت تکریم و بزرگداشت بانوی رسالت حضرت خدیجه(س) کارگاه مادر شفیق ساعت 10 روز دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 با حضور اساتید و کارمندان به صورت مجازی برگزار شد.

به مناسبت تکریم و بزرگداشت بانوی رسالت حضرت خدیجه (س) کارگاه مادر شفیق ساعت ۱۰ روز دوشنبه 6  اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور اساتید و کارمندان به صورت مجازی برگزار شد.
 
در این برنامه خانم حسینی واعظ مدیر حوزه­ های علمیه خواهران استان گلستان بعنوان سخنران مدعو به بررسی ویژگیهای شخصیتی، صبر و استقامت حضرت خدیجه (س) در زندگی فردی و اجتماعی پرداختند و گفتند با توجه به موقعیت و فعالیت اقتصادی حضرت خدیجه (س) می‌ توان او را خردمندترین و کارآمدترین زن روزگار خود نامید. ایشان در ادامه افزودند: حضرت خدیجه (س) یکی از ارکان پیشرفت اسلام محسوب می­ شود. او نخستین زنی بود که به پیامبر اسلام (ص) ایمان آورد. آن حضرت با بذل عواطف و کمک مادی اسلام را یاری کرد و به اعتراف تمام فرقه­ های اسلامی یک رکن پیشرفت اسلام بر دوش حضرت خدیجه (س) بود و در اثر خدمت و فداکاری وی پیغمبر (ص) توفیق حاصل کرد و به همین جهت لقب ام­ المؤمنین را به خود اختصاص داد. حضرت خدیجه کبری (س) الگوی فداکاری زن مسلمان هم عصر خود بود و در عصر و زمان ما نیز می­ تواند الگوی زنان مؤمن و مسلمان باشد.
 
کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *