به مناسبت هفته دولت صورت گرفت: افتتاح سه مجتمع آموزشی، پژوهشی و فناوری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

آیین افتتاح متمرکز و آغاز عملیات اجرایی طرح های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان و پروژه های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان، مهندس حمیدی فرماندار شهرستان گرگان، مهندس سنگدوینی و دکتر منتظری نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، امروز، دوشنبه، سوم شهریور ماه در تالار خلیج فارس دانشگاه برگزار شد.

مهندس حمیدی فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه تعداد پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است گفت: در هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۴۰ درصدی افتتاح پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان گرگان می باشیم.

وی افزود: افتتاح هتل ورزشی گرگان، افتتاح ۳۲ سایت BTS جهت پوشش آنتن دهی در مخابرات، آغاز ساخت پل غیر هم سطح، بهره برداری از چندین طرح گردشگری به بوم گردی، شروع عملیات اجرایی سالن مرغ مادر، افتتاح تعدادی مدرسه و طرح آب بندان، برخی از پروژه های عمرانی اقتصادی و اشتغالزایی می‌باشند که در دهفته دولت امسال افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز میشود.

دکتر منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در این آیین ضمن آرزوی موفقیت برای همه دولتمردان و همه کسانی که صادقانه لباس خدمت پوشیده تا گره از کار مردم بگشایند گفت: سرمایه انسانی، مهمترین پشتوانه یک نظام چه در مقیاس ملی و چه در مقیاس بین المللی است که با گل واژه رضایت و خدمت پیوند عمیقی دارد.

وی افزود: افزایش رضایتمندی در جامعه زمینه ساز اعتماد ملی خواهد شد که هم مجلس و هم دولت در این زمینه نقش تعیین کننده ای دارند.
ایشان با اشاره بر تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم آوردن رضایت جامعه از طریق تعامل، همدلی و هم افزایی گفت: همه مسئولین باید از فرصت خدمت به صورت بهینه استفاده نمایند و با خدمت صادقانه و بی منت و همچنین پاسخگویی به مردم و ارتباط آسان با آنان اسباب رضایت جامعه را فراهم آورند.

مهندس سنگدوینی در ادامه این آیین گفت: تمامی خدماتی که در استان گلستان و همچنین شهرستان گرگان ارائه می‌شود شایسته مردم و استان است ولی این خدمات کافی نبوده و نیازمند تلاش بیشتر می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه تخصیص منابع مالی و منابع کشوری به استان گلستان نسبت به سایر استان‌ها پایین تر است گفت: کشور ایران دهمین کشور از نظر دارا بودن منابع است و دارای ظرفیت بالایی بوده و باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم و با به کارگیری تمام تلاش خود در جلب رضایتمندی مردم و جامعه اقدام کنیم.

 گفتنی است: در پایان این مراسم سه پروژه مجتمع آموزشی، پژوهشی و فناوری صنایع غذایی، مجتمع آموزشی، پژوهشی و فناوری مبلمان و فراورده های چند منظوره چوبی و مجتمع نوآفرینی دانشجویی با زیربنایی به مجموع ۳۳۳۶مترمربع و با اعتباری معادل ۳۳میلیارد ریال در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

منبع: سایت دانشگاه

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *