برگزاری پیاده روی همگانی دانشگاهیان دانشگاه، به مناسبت هفته بسیج

به مناسبت هفته بسیج، پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ششم آذر ماه از باشگاه فرهنگیان به سمت تپه نورالشهدا و زیارت مزار شهدای گمنام برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج، پیاده روی دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ششم آذر ماه از باشگاه فرهنگیان به سمت تپه نورالشهدا و زیارت مزار شهدای گمنام برگزار شد.

در این برنامه که با حضور جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد، شرکت کنندگان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج به بیان ویژگی های نیروهای بسیجی پرداخت و گفت: ویژگی بارز بسیجیان داشتن اخلاص و خلوص نیت در همه امور و حرکت در مسیر الهی و پیروی از ائمه اطهار بوده و هست.

حجه الاسلام و المسلمین طاهری با اشاره به قیام  پنجم آذر مردم گرگان  و شهدای گرانقدر آن افزود: این شهدا و شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و وطن و شهدای گمنام مدفون در این مکان نمونه بارز یک بسیجی مخلص و از جان گذشته بودند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز ما باید با پیروی از راه نورانی این شهدا و عمل به فرهنگ والای بسیج، حامی و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت و رهبری باشیم تا کشور و انقلابمان را از این پیچ تاریخی به سلامت عبور دهیم.

در ادامه دکتر کامکار، معاون اداری، مالی و توسعه منابع دانشگاه با اشاره به وقایع پنجم آذرماه سال ۱۳۵۷ در گرگان و همچنین گرامیداشت مقام شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همه ما و در هر پست و مقامی که قرار داریم مدیون خون این شهدا هستیم و باید با عمل به وظایف کاری خود و گرامیداشت یاد این عزیزان آینده روشنی را برای کشور رقم زنیم.

گفتنی است: از دیگر برنامه های انجام شده در این مراسم می توان به  اهداء جوایز به قید قرعه به شرکت کنندگان اشاره کرد.

کلمات کلیدی