اطلاعیه آموزشی ویژه دانشجویان دوره کارشناسی دارای دروس معارف اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

کلاس های دروس معارف اسلامی، مانند بقیه ی کلاس ها، با توجه به ایجاد زیر ساخت و تشکیل کلاس های آنلاین، از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه در سایت gu.ac.ir/vu برگزار می شود.

اطلاعیه آموزشی ویژه دانشجویان دوره کارشناسی دارای دروس معارف اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

✅ 1- کلاس های دروس معارف اسلامی، مانند بقیه ی کلاس ها، با توجه به ایجاد زیر ساخت و تشکیل کلاس های آنلاین، از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه در سایت gau.ac.ir/vu برگزار می شود. لذا در سال جدید، نیاز به گذراندن مجدد و جدید دوره های جبرانی تعطیلات اضطراری مجازی در سایت ec.nahad.ir نیست.

✅ 2- توزیع نمره دروس معارف اسلامی همانند ترم  های گذشته به صورت ۱۵ نمره امتحان پایان ترم و ۵ نمره از طرح ۵+۱۵ می باشد. با توجه به برنامه‌ریزی‌های وزارت علوم و ادامه تعطیلات دانشگاهی، جهت پیشگیری و عدم شیوع ویروس کرونا، اقسام مختلف طرح ۵+۱۵ اعم از همایشی، قرآنی و کتابخوانی، به طرح مجازی تغییر یافته است.

✅ 3- در سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان (ec.nahad.ir)
برای جبران کلاسهای برگزار نشده دروس معارف اسلامی دانشگاه ها در قبل از عید، دوره هایی تعریف گردیده است که دانشجویان ملزم به گذراندن آن با توجه به شرایط تعریف شده هستند. برای حمایت از دانشجویان، مصوب شده است  با تکمیل نمودن هر عنوان درسی انتخاب شده توسط دانشجو در هر یک از بخشهای تعطیلات اضطراری  یا فعالیت کلاسی دروس معارف موجود در سامانه و اتمام آن دوره و کسب گواهینامه، همان نمره به عنوان نمره طرح ۵+۱۵ لحاظ خواهد شد. آن دسته از دانشجویانی که در طرح کتابخوانی، کتاب از نهاد دریافت و خلاصه یا صوت نمودند، با ارسال آن به نهاد، پنج نمره خود را دریافت خواهند کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر
☎️ تماس با دفتر نهاد 01732437602
���� آقای بطیاری 09117715879

آدرس کانال تلگرامی جدد نهاد:

gaunahadir@
مدیریت آموزشی دانشگاه- گروه معارف اسلامی دانشگاه - نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *